Dzięki tej metodzie zaśniesz w każdych warunkach w ciągu 120 sekund.

.

Jutro z samego rana czeka was ważne spotkanie, macie coś bardzo istotnego do załatwienia, lub po prostu obiecaliście komuś coś i musicie to zrobić. Wymaga to jednak od was jednej rzeczy – musicie bardzo wcześnie wstać z łóżka. Dodatkowo bardzo dobrze by było, gdybyście byli przy tym wszystkim wyspani i wypoczęci. Co jednak poradzić, kiedy jest już prawie 12 w nocy, a wy od godziny leżycie w łóżku i za nic nie możecie zmrużyć oka. Żeby tego było jeszcze mało, to co jakiś czas zerkacie w ekrany smartfonów, przez co jeszcze pogarszacie całą sytuację. Niebieskie światło bijące z waszego telefonu sprawia bowiem, że jeszcze bardziej odechciewa wam się spać. Co więc w takiej sytuacji zrobić?

Na pewno znacie to ze swojego własnego życia. Na pewno mieliście kiedyś ważne spotkanie wcześnie rano, a wieczorem nie mogliście zasnąć. Co w takim wypadku począć? Liczyć owce? To przereklamowane. Iść się zmęczyć? To też nie jest najlepszy pomysł, bo w ten sposób tylko jeszcze bardziej rozbudzimy nasz organizm.

Amerykańska armia opracowała pewną metodę, dzięki której zaśniecie już w 120 sekund. Sprawdza się nawet w trakcie wojny w okopach na polu walki – musi być więc skuteczna, prawda? Składa się z 4 prostych kroków, po realizacji których, powinniście już smacznie spać. O czym konkretnie mowa? Zapraszamy dalej.

..