Jak często uprawiamy seks i jak długo trwa przeciętny stosunek seksualny? Wiemy, jak wypadli Polacy


.

.

Jeśli chodzi o częstotliwość uprawiania seksu to wyniki są bardzo zróżnicowane. Nie uwierzycie jednak, jaki kraj znalazł się na pierwszym miejscu i z jakim wynikiem. Może jest to Hiszpania, gdzie kobiety sa gorące, wino leje się stumieniami, a każdy mężczyzna to prawdziwy Don Juan? Nie! Może więc Francja, gdzie ponoć wymyślono całowanie się z języczkiem, a każdy Francuz przepełniony jest miłością i uwielbieniem do płci pięknej? Też nie! No to może Włochy? Nie! Prawidłowa odpowiedź to: Korea Południowa i wynik 4,5 raza tygodniowo. Z taką średnią częstotliwością uprawia się tam seks.

Na drugim miejscu znalazła się grecja z wynikiem 4,2, a na trzecim Rumunia z wynikiem 4,08. Polska osiągnęła słaby wynik, bo tygodniowo kochamy się jedynie 2,12 raza. Średnia światowa wynosi natomiast 2,8.

Przejdźmy więc do czasu, jaki jest przez nas poświęcany na miłość fizyczną. Na pierwszym miejscu znalazł się Meksyk z wynikiem 23m17s. Drugie miejsce to Holandia 22m42s, a trzecie Hiszpania 22m25s. Polska osiągnęła wynik 19m18s, który nie jest zły, bo średnia światowa wynosi 19m16s.