Nauczyciel zamieścił pilne ostrzeżenie po tym jak jego język został zniszczony przez napoje energetyczne.

.

.

Mężczyzna, który pił ponad 6 napojów energetycznych dziennie, zamieścił na Facebooku zdjęcie swojego języka. Na zdjęciu widać zmiany, które jak twierdzi mężczyzna spowodowało picie nadmiernej ilości napojów energetycznych.

Dan Royals jest Australijczykiem mieszkającym w Azji. Pracuje jako nauczyciel. Niedawno zamieścił na Facebooku zdjęcie, które jest przestrogą dla wszystkich którzy piją znaczne ilości napojów energetycznych.

Dan napisał też: „Zobaczcie tylko to zdjęcie… Oto co to g***o robi z waszym językiem, wyobraźcie sobie tylko co musi się dziać z waszymi organami? Dopóki nie zaczęło się to dziać piłem 5-6 napojów energetycznych dziennie (widocznie miałem mało energii by uczyć dzieci), myłem zęby codziennie, poszedłem do lekarza i bum! Dowiedziałem się, że związki chemiczne w tych napojach spowodowały to… Dosłownie zjadły mi język. Więc uważajcie.”

Dan dodał też, że dba o higienę jamy ustnej, a także pali, ale jest przekonany, że to właśnie napoje energetyczne spowodowały uszkodzenia języka.