Zdjęcia, które pokazują, że kobiety naprawdę posiadają nadprzyrodzone moce. Te fotki to samo życie

.


.

.

Wszystkie kobiety posiadają pewne „nadprzyrodzone moce”, których nie mają mężczyźni – potrafią one rozróżniać różne odcienie kolorów, mają silniejszy układ odpornościowy, a także są bardziej empatyczne i intuicyjne od mężczyzn. Ta lista pokazuje unikalne umiejętności kobiet, które sprawiają, że są one wyjątkowe.

.
.

1. Ukończenie maratonu w szpilkach


.

Samo chodzenie w szpilkach to umiejętność której mężczyźni z reguły nie posiadają, a co dopiero bieg w maratonie? Irene Sewell to była baletnica, która wpisała się do Księgi Rekordów Guinessa, poprzez przebiegnięcie 43-kilometrowego maratonu w szpilkach. Ukończyła go w 7 godzin i 28 minut.

2. Bycie prawdziwą kobietą-pająkiem


.

Pochodząca z małego miasteczka w Afryce, Tori Allen potrafi wspinać się po skałach i ściankach w niesamowitym tempie i bez większego wysiłku. Nauczyła się tego od swojej małpki, Georgie, gdy była małą dziewczynką.

3. Prowadzenie aktywnego trybu życia, mimo posiadania małego dziecka

Wspólna joga mam z dziećmi staje się coraz popularniejsza. Pokazuje to, że ćwiczenia są możliwe nawet wtedy, gdy nasze dziecko pochłania większość naszej uwagi.

4. Rozbijanie samochodów i zawieszanie komputerów podczas grania w gry wyścigowe


.

To bardziej anty-super moc, ale badania pokazują, że kobiety częściej oblewają egzamin na prawo jazdy i z reguły są gorszymi kierowcami od mężczyzn. Najwyraźniej jest to prawdą nawet gdy samochód nie jest prawdziwy. Z drugiej strony, kobiety starają się jeździć bezpieczniej i rzadziej łamią przepisy drogowe.

..