Zdjęcia, które pokazują, że kobiety naprawdę posiadają nadprzyrodzone moce. Te fotki to samo życie


.

5. Bycie rekordową eksploratorką polarną i matką czwórki dzieci


.

Ann Daniels to żywy dowód na to, że ludzie są zdolni do osiągania wszystkiego. Jest ona pierwszą kobietą w historii, która zdobyła zarówno północny, jak i południowy biegun. Jej pierwsza wyprawa na biegun odbyła się, gdy jej trojaczki miały zaledwie 18 miesięcy.

6. Bycie piękną za wszelką cenę


.

Po nałożeniu maseczki musi ona przez jakiś czas pozostać na twarzy. Ten zabieg kosmetyczny nie przeszkadza kobietom w ich codziennych obowiązkach i rozrywkach.

7. Bycie olśniewającą bez względu na wiek

.

.
Helen van Winkle stała się gwiazdą Instagrama w wieku 87 lat. Zaczęła ona tworzyć własną markę, bez obaw o bycie zbyt prowokacyjną, czy kontrowersyjną. Wszystko zaczęło się gdy jej wnuczka umieściła jej zdjęcie na Instagramie, gdzie szybko zdobyło ono ogromną popularność. Teraz, Helen jest inspiracją dla milionów kobiet na całym świecie, pokazując, że wiek nie jest wymówką do stracenia radości z życia.

8. Troska o przyszłość naszej planety, nawet w obliczu szyderstw


.

Nadia to prawdziwa wojowniczka. Zaczęła ona zbierać śmieci w drodze powrotnej ze szkoły i w krótkim czasie zebrała ilość plastiku odpowiadającą dwóm dużym pojemnikom do recyklingu. Jej koledzy i koleżanki ze szkoły wyśmiewały Nadię, nazywając ją „śmieciarką.” Jej historia zainspirowała jednak zdecydowanie większą społeczność – nie tylko posiada ona grupę wsparcia na Facebooku, ale jej fani stworzyli nawet inspirującą komiksową superbohaterkę na jej cześć.

..